Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 7 Mai
kl 19:00 - 21:00
Øyvind Moy Jacobsen - 2 timer
Tilrigging for konfirmasjon
Lør 8 Mai
kl 10:00 - 20:00
Øyvind Moy Jacobsen - 10 timer
Konfirmasjon
Lør 12 Jun
kl 12:00 - 17:00
Kristine Frivoll Igland - 5 timer
Bursdag
Lør 21 Aug
kl 13:00 - 20:00
Robert Smådal - 7 timer
Konfirmasjon
Søn 22 Aug
kl 09:00 - 19:00
Robert Smådal - 10 timer
Konfirmasjon
Lør 28 Aug
kl 09:00 - 19:00
Ken A. Vevelstad - 10 timer
Konfirmasjon
Søn 29 Aug
kl 09:00 - 19:00
Ken A. Vevelstad - 10 timer
Konfirmasjon
Fre 6 Mai 2022
kl 17:00 - 22:00
Jan-Asle Gustavsen - 5 timer
Fre 6 Mai 2022
kl 17:00 - 22:00
Jan Asle Gustavsen - 5 timer
Lør 7 Mai 2022
kl 08:00 - 13:00
Jan Asle Gustavsen - 5 timer
Lør 7 Mai 2022
kl 08:00 - 18:00
Jan-Asle Gustavsen - 10 timer
Lør 7 Mai 2022
kl 13:00 - 22:00
Jan-Asle Gustavsen - 9 timer
Lør 7 Mai 2022
kl 18:00 - 22:00
Jan Asle Gustavsen - 4 timer
Lør 21 Mai 2022
kl 08:00 - 18:00
Tore Cato Møretrø - 10 timer
Konfirmasjon
Lør 21 Mai 2022
kl 08:00 - 18:00
Tore Cato Møretrø - 10 timer
Konfirmasjon
Lør 21 Mai 2022
kl 08:00 - 18:00
Tore Cato Møretrø - 10 timer
Konfirmasjon
Lør 21 Mai 2022
kl 08:00 - 18:00
Tore Cato Møretrø - 10 timer
Konfirmasjon
Søn 22 Mai 2022
kl 08:00 - 18:00
Asbjørn Løddesøl - 10 timer
Søn 22 Mai 2022
kl 18:00 - 23:00
Asbjørn Løddesøl - 5 timer
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 2 Mai
kl 08:00 - 18:00
Robert Smådal - 10 timer
Konfirmasjon   Les mer  
Lør 1 Mai
kl 18:00 - 22:00
Robert Smådal - 4 timer
Konfirmasjon   Les mer  
Lør 1 Mai
kl 15:00 - 17:00
Odd Magne Havaas - 2 timer
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 09:00 - 15:00
Odd Magne Havaas - 6 timer
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 09:00 - 15:00
Odd Magne Havaas - 6 timer
  Les mer  
Tor 29 Apr
kl 19:30 - 22:30
Odd Magne Havaas - 3 timer
  Les mer  
Søn 25 Apr
kl 12:00 - 13:30
Benjamin Reinertsen - 1 time og 30 min.
Egentrening   Les mer  
Lør 24 Apr
kl 10:00 - 14:00
Ken A. Vevelstad - 4 timer
Bursdag   Les mer  
Tor 22 Apr
kl 18:00 - 19:30
Klubbdommerkurs Imås - 1 time og 30 min.
7 deltakere + 2 instruktører   Les mer  
Ons 21 Apr
kl 18:30 - 21:00
Penny Silvik - 2 timer og 30 min.
Møte fotballstyret   Les mer  
Tir 20 Apr
kl 17:30 - 20:30
Marianne Tønnessen - 3 timer
Åsmøte GIR   Les mer  
Man 19 Apr
kl 19:00 - 21:00
Odd Magne Havaas - 2 timer
  Les mer  
Man 12 Apr
kl 18:00 - 22:00
Odd Magne Havaas - 4 timer
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 18:30 - 22:30
Penny Silvik - 4 timer
Styremøte Imås fotball   Les mer  
Tir 2 Mar
kl 19:30 - 21:30
Ronny Terjesen - 2 timer
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 19:00 - 20:30
Odd Magne Havaas - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 17:30 - 21:30
Terje Urfjell - 4 timer
Kretsting for Agder Orienteringskrets   Les mer  
Man 15 Feb
kl 19:00 - 21:00
Anita Smedsrud - 2 timer
Møte Imås   Les mer  
Lør 13 Feb
kl 11:00 - 19:00
Ken A. Vevelstad - 8 timer
Bursdag   Les mer  
Man 8 Feb
kl 18:00 - 21:00
Per Kristian Tømt - 3 timer
Årsmøte o-gruppa   Les mer  
Ons 3 Feb
kl 19:00 - 21:00
Marianne Tønnessen - 2 timer
Årsmøte i skigruppa (kun styret, 5 pers)   Les mer  
Man 1 Feb
kl 18:00 - 19:30
Odd Magne Havaas - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tor 21 Jan
kl 18:00 - 21:00
Ted Lunden Håkedal - 3 timer
Trenerforum Imås Fotball   Les mer  
Man 18 Jan
kl 18:00 - 20:00
Ted Lunden Håkedal - 2 timer
Trenerforum Imås Fotball   Les mer  
Tor 31 Des 2020
kl 17:00 - 23:00
Alf Morten - 6 timer
  Les mer  
Tor 17 Des 2020
kl 18:00 - 23:00
Trine Bentsen - 5 timer
  Les mer  
Lør 12 Des 2020
kl 10:00 - 13:00
Åshild Terjesen - 3 timer
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 17:00 - 23:00
Åshild Terjesen - 6 timer
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Ingrid Forseng Aamodt - 2 timer
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Alf Morten - 2 timer
  Les mer  
Lør 21 Nov 2020
kl 13:00 - 16:00
Terje Urfjell - 3 timer
Orienteringskurs for rekrutter   Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Drop-in - 2 timer
  Les mer  
Søn 15 Nov 2020
kl 08:00 - 18:00
Drop-in - 10 timer
  Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 18:00 - 23:00
Drop-in - 5 timer
  Les mer  
Lør 14 Nov 2020
kl 17:00 - 21:00
Anita Smedsrud - 4 timer
J15   Les mer  
Fre 13 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Anita Smedsrud - 3 timer
Avslutning J15   Les mer  
Tor 12 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Heidi Sørvåg foss - 1 time og 30 min.
Foreldremøte J17   Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Julie løddesøl - 1 time og 30 min.
Bestiller som styremedlem   Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 08:00 - 13:00
Esben H. Bjellerås - 5 timer
  Les mer  
Søn 8 Nov 2020
kl 08:00 - 13:00
Esben H. Bjellerås - 5 timer
  Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 18:00 - 23:00
Esben H. Bjellerås - 5 timer
  Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 18:00 - 23:00
Esben H. Bjellerås - 5 timer
  Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 08:00 - 18:00
Esben H. Bjellerås - 10 timer
  Les mer  
Lør 7 Nov 2020
kl 08:00 - 18:00
Esben H. Bjellerås - 10 timer
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline