Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 10 Apr
kl 15:00 - 16:44
Imås - Risør
  PS Anlegg Arena
Sat 17 Apr
kl 15:00 - 16:44
Lillesand Fotball - Imås
  Lillesand stadion kunstgress
Mon 10 May
kl 20:00 - 21:44
Imås - Donn 2
  PS Anlegg Arena
Sat 15 May
kl 15:00 - 16:44
Birkenes - Imås
  Birkenesparken kunstgress
Sat 29 May
kl 15:00 - 16:44
Imås - Øyestad
  PS Anlegg Arena
Sat 5 Jun
kl 15:00 - 16:44
Tveit - Imås
  Solsletta Kunstgress
Mon 14 Jun
kl 20:00 - 21:44
Imås - Trauma 2
  PS Anlegg Arena
Fri 18 Jun
kl 19:00 - 20:44
Rygene - Imås
  Agdersveis Stadion Rygene
Sat 26 Jun
kl 15:00 - 16:44
Risør - Imås
  Kjempesteinmyra kunstgress
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:44
Imås - Lillesand Fotball
  PS Anlegg Arena
Mon 30 Aug
kl 17:15 - 18:59
Donn 2 - Imås
  Kongsgårdbanen
Sat 4 Sep
kl 15:00 - 16:44
Imås - Birkenes
  PS Anlegg Arena
Sat 11 Sep
kl 15:00 - 16:44
Øyestad - Imås
  Nedenes Arena kunstgress
Sat 18 Sep
kl 15:00 - 16:44
Imås - Tveit
  PS Anlegg Arena
Fri 24 Sep
kl 20:00 - 21:44
Trauma 2 - Imås
  Hove kunstgress
Fri 15 Oct
kl 20:00 - 21:44
Imås - Rygene
  PS Anlegg Arena
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 9 Oct 2020
kl 20:15 - 21:59
Imås - Tveit
$item.username   PS Anlegg Arena
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 20:15 - 21:59
Trauma 2 - Imås
$item.username   Hove kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 20:00 - 21:44
Imås - Donn 2
$item.username   PS Anlegg Arena
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 15:00 - 16:44
Risør - Imås
$item.username   Kjempesteinmyra nye kunstgress
  Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 20:00 - 21:44
Imås - Just
$item.username   PS Anlegg Arena
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline