Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 18 Nov
kl 18:00 - 21:30
Trine Bentsen - 3 timer og 30 min.
Storstue  
Ons 20 Nov
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Sigrun Eilertsen
Loftstue   Sosial samling for G11. Kombinerer skyting i…
Ons 20 Nov
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Terje Urfjell
Storstue   Lagledermøte i Aust- og Vest Agder…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 22:00
Terje Urfjell - 4 timer
Loftstue  
Fre 22 Nov
kl 16:30 - 20:30
Ronny Terjesen - 4 timer
Loftstue  
Fre 22 Nov
kl 17:00 - 03:00
Ronny Terjesen - 10 timer
Storstue  
Fre 22 Nov
kl 20:30 - 00:30
Ronny Terjesen - 4 timer
Loftstue  
Lør 23 Nov
kl 08:00 - 13:00
Ronny Terjesen - 5 timer
Storstue  
Lør 23 Nov
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Åshild
Loftstue   Fifa turnering for Gutter 2007
Lør 23 Nov
kl 17:00 - 22:00
5 timer - GUTTER 2007
Storstue   Fifa turnering med pizza for Gutter 2007
Ons 27 Nov
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Trine Bentsen
Storstue  
Fre 29 Nov
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Anita Smedsrud
Storstue   J06-07
Fre 29 Nov
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Anita Smedsrud
Loftstue   J06-07
Fre 29 Nov
kl 19:00 - 23:00
4 timer - Anita Smedsrud
Sofarom/akademirom   J06-07
Lør 30 Nov
kl 08:00 - 13:00
5 timer - Anita Smedsrud
Storstue   J06-07
Ons 4 Des
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
Søn 8 Des
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Åshild Terjesen
Storstue   Avslutning med pizza Gutter 2007
Ons 11 Des
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
Fre 13 Des
kl 16:30 - 23:00
Trine Bentsen - 4 timer og 15 min.
Loftstue   IFO julebord
Fre 13 Des
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Trine Bentsen
Storstue   IFO julebord
Lør 14 Des
kl 08:00 - 14:00
6 timer - Trine Bentsen
Storstue  
Tir 31 Des
kl 16:00 - 02:00
Steffen Syvertsen - 10 timer
Storstue   Steffen Syvertsen - nyttårsarrangement
Fre 1 Mai 2020
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Jan-Asle Gustavsen
Storstue   Klargjøring for Konfirmasjon
Lør 2 Mai 2020
kl 08:00 - 18:00
10 timer - Jan-Asle Gustavsen
Storstue   Konfirmasjon
Lør 2 Mai 2020
kl 16:00 - 20:00
4 timer - Jan-Asle Gustavsen
Loftstue   Konfirmasjon
Lør 2 Mai 2020
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Jan-Asle Gustavsen
Storstue   Konfirmasjon
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 18 Nov
kl 18:00 - 21:30
Trine Bentsen - 3 timer og 30 min.
Storstue  
  Les mer  
Ons 13 Nov
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
1 time - Ronny Terjesen
Loftstue  
  Les mer  
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ingrid Forseng Aamodt - 2 timer
Storstue  
HS møte   Les mer  
Man 11 Nov
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Heidi Sørvåg foss
Storstue  
  Les mer  
Lør 9 Nov
kl 16:00 - 18:30
2 timer og 30 min. - Ove Andre Aslaksen
Storstue  
Storstue sammen med Naturmurhallen   Les mer  
Ons 6 Nov
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Søn 3 Nov
kl 13:00 - 18:00
5 timer - Kristine Frivoll Igland
Storstue  
Leie av lokale til dåp.   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Esben H. Bjellerås
Storstue  
Sesongavslutning / Bankett for A laget, B laget…   Les mer  
Fre 1 Nov
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Kai Arne Halvorsen
Storstue  
Sosial samling for Amazon-Imås J2008   Les mer  
Tor 31 Okt
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Trine Bentsen
Storstue  
  Les mer  
Ons 30 Okt
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Ole Petter Stige
Storstue  
Sosialt opplegg / sesongavslutning Amazon/Imås…   Les mer  
Søn 27 Okt
kl 10:00 - 15:00
5 timer - Åshild Terjesen
Loftstue  
Booker tid for å vaske etter selskap lørdag   Les mer  
Søn 27 Okt
kl 08:00 - 15:00
7 timer - Tore Cato Møretrø
Storstue  
Vi booker noen timer på søndag også slik at det…   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Tore Cato Møretrø
Loftstue  
Det fungerte virker det som:-) Men det ser ut som…   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 13:00 - 23:00
10 timer - Åshild Terjesen
Storstue  
  Les mer  
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Jorunn Beisland
Loftstue  
Pizza kveld for gutter 04 fotball   Les mer  
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 18:00
1 time - Jorunn Beisland
Loftstue  
Pizza kveld for gutter 04 fotball   Les mer  
Tor 24 Okt
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Jorunn Beisland
Storstue  
Pizza kveld for gutter 04 fotball   Les mer  
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Lør 19 Okt
kl 08:00 - 12:00
4 timer - Anita Smedsrud
Storstue  
J2010 fotball   Les mer  
Fre 18 Okt
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Anita Smedsrud
Sofarom/akademirom  
J2010   Les mer  
Fre 18 Okt
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Anita Smedsrud
Storstue  
J2010 fotball   Les mer  
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Kåre-j thygesen
Loftstue  
Trenermøte jenter 2010-2011   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Søn 13 Okt
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Trond Vinterstø
Gymsal  
  Les mer  
Søn 13 Okt
kl 13:00 - 17:00
4 timer - Trond Vinterstø
Storstue  
Bursdagsfeiring   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 13:00 - 23:00
10 timer - Naturmur
Storstue  
Sponsor   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 13:00 - 18:00
5 timer - Steffen Syvertsen
Sofarom/akademirom  
Bursdag for Markus   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 08:00 - 14:00
Åshild Terjesen - 6 timer
Storstue  
  Les mer  
Ons 9 Okt
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Fre 27 Sep
kl 19:00 - 23:00
4 timer - Anita Smedsrud
Sofarom/akademirom  
J2010   Les mer  
Fre 27 Sep
kl 17:00 - 23:00
6 timer - Anita Smedsrud
Storstue  
Kosekveld med overnatting j2010   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Geir Arne Gudnersen
Storstue  
Trenermøte Imås IL fotball   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Audhild - 2 timer
Storstue  
  Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Esben H. Bjellerås
Storstue  
Foreldremøte G04   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ingrid Forseng Aamodt - 2 timer
Storstue  
HS møte   Les mer  
Lør 7 Sep
kl 15:30 - 17:00
1 time og 30 min. - Anita Smedsrud
PS Anlegg Arena  
Tenker å arrangere jentetrening for nye spillere…   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Morten
Storstue  
Hyggekveld for g13og g14   Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 22:00
2 timer og 30 min. - Reidar Dovland
Storstue  
Trener møte g9   Les mer  
Man 26 Aug
kl 17:00 - 21:00
Ingrid Forseng Aamodt - 4 timer
Storstue  
Imås dagen   Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 19:00
1 time - Jan-Asle Gustavsen
Storstue  
Foreldremøte G-2011   Les mer  
Tor 15 Aug
kl 17:00 - 21:00
Ingrid Forseng Aamodt - 4 timer
Storstue  
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - Odd Magne Havaas
Sofarom/akademirom  
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 17:00 - 18:00
1 time - Geir Arne Gudnersen
Storstue  
Informasjonmøte vedr sonelag jenter og gutter f.…   Les mer  
Fre 2 Aug
kl 19:00 - 20:00
1 time - Esben H. Bjellerås
Gymsal  
Beeptest for A laget   Les mer  
Fre 2 Aug
kl 18:00 - 19:00
1 time - Esben H. Bjellerås
Storstue  
Spillermøte for A laget   Les mer  
Lør 29 Jun
kl 19:00 - 23:00
4 timer - Filip Tobiassen
Loftstue  
Biljardturnering med a-laget   Les mer  
Lør 29 Jun
kl 13:00 - 23:00
10 timer - Filip Tobiassen
Storstue  
Sommerfest med Imås A lag   Les mer  
Lør 22 Jun
kl 08:00 - 17:00
Oddbjørn Ås - 9 timer
Storstue  
Miniturnering   Les mer  
Fre 21 Jun
kl 17:00 - 19:30
Drop-in - 2 timer og 30 min.
Sofarom/akademirom  
Bursdagsfeiring   Les mer  
Fre 21 Jun
kl 17:00 - 19:30
Drop-in - 2 timer og 30 min.
Gymsal  
Bursdagsfeiring   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 18:00 - 21:30
3 timer og 30 min. - Åshild Terjesen
Storstue  
Avslutningsfest for G2006/2007   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 23:00
Ingrid Forseng Aamodt - 6 timer
Storstue  
HS-sommerfest   Les mer  
Søn 16 Jun
kl 13:00 - 18:00
5 timer - Trond Vinterstø
Storstue  
Bursdagsfeiring for guttungen, hvor stort sett…   Les mer  
Fre 14 Jun
kl 16:30 - 18:00
1 time og 30 min. - Per Eirik
Gymsal  
Felles trening boksegruppe   Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:45 - 20:15
Ole Petter Stige - 2 timer og 30 min.
Storstue  
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 16:00 - 17:00
1 time - Per Eirik
Gymsal  
Sparring   Les mer  
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Stig Arve Husebø Abrahamsen
Storstue  
Skoleavslutning for klasse 4a Landvik skole.   Les mer  
Lør 1 Jun
kl 13:00 - 16:00
3 timer - Anita Smedsrud
Storstue  
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 10:30 - 15:00
4 timer og 30 min. - Imås boxing
Gymsal  
Merke og sparring stevne,   Les mer  
Lør 25 Mai
kl 10:00 - 20:00
Drop-in - 10 timer
Storstue  
Konfirmasjon - Kamilla Smådal. Hele dagen   Les mer  
Fre 24 Mai
kl 21:00 - 22:00
1 time - Kamilla Smådal
Storstue  
Borddekking og forberedelse til konfirmasjon   Les mer  
Fre 24 Mai
kl 17:30 - 21:30
4 timer - Stig Arve Husebø Abrahamsen
Gymsal  
Barnebursdag   Les mer  
Fre 24 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Kamilla Smådal
Storstue  
Dekking av bord og forberedelser til konfirmasjon…   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 19:00
2 timer - John Åge Mjåland
Storstue  
Klubbdommerkurs Imås kl. 17.00 - 18.30   Les mer  
Levert av IdrettenOnline