IDRETTSLAGET IMÅS

Bli grasrotgiver i dag! Du kan bli grasrotgiver i alle Norsk Tippings kanaler eller ved å sende SMS 982531705 til 60000


Besøksadresse:
Gjærbrøndveien 240

Postadresse:
Postbok 1016, Bergemoen
4884 Grimstad

For spørsmål om medlemskap, inn/utmelding og andre spørsmål bruk fanen "kontakt oss" eller send mail til imaas.post@gmail.com


Leder: Ingrid Forseng Aamodt, 47864069, ingrid.forseng.aamodt@grimstad.kommune.no

Fotball: Alf Morten Kaupang,     90 87 01 52, alf@norwegianpaper.com

Håndball: Tone Lommerud Hansen, 90 75 10 06, tone.lommerud.hansen@gmail.com

Allidrett: Bjørn Helge Igland, 99 22 77 55, bjorn@tremestere.no

Ski: Marianne Tønnessen, 97502552, mar.tonnessen@outlook.com

Orientering: Karl Jørgen Songedal, 91 62 44 29, kar-son@online.no

Badminton: Stig Arve Abrahamsen, 477 57 909, stig.arve.abrahamsen@gmail.com

Boxing: Eirik Christoffersen,
970 73 310, eirik@digipos.no

Bordtennis: Thomas Ravnå,
941 10 281, thomas.ravna@gmail.com

Tilrettelagte aktiviteter: Audhild Ellefsen, 418 52 110, audhild.ellefsen@grimstad.kommune.no

IFO: Trine Bentsen, 940 81 171, imaas.ifo@outlook.com


Levert av IdrettenOnline