Klubben har signert for 2 nye år med Geir Ekros!

Postet av IMÅS IL - Fotball den 18. Jan 2019

Da kan klubben informere om at Geir Ekros har signert en 2-årig avtale som assistent trener for klubbens G15 lag. Geir har fulgt disse 2004 guttene i mange år og har nå signer en avtale som går ut sesongen 2020. Klubben ønsker Geir og laget lykke til med sesongen.   NFF Grasrottrener - delkurs 2

Postet av IMÅS IL - Fotball den 8. Jan 2019

15.-17.februar arrangeres delkurs 2 av NFF Grasrottrenerkurs her hos oss.


Fredag 15.februar ca kl 1800-2100
Lørdag 16.februar ca kl 1000-1600
Søndag 17.februar ca kl 1000-1600

Påmelding til Geir Arne Gundersen på e-post: imaas.spillerutvikler@gmail.com innen 30.januar.
Evt spørsmål kan også sendes til samme e-post.

Påmelding til kurset kan også gjøres selv om du ikke har gjennomført delkurs 1 ennå. Det er selvfølgelig det beste dersom delkurs 1 er gjennomført, men altså ikke noe absolutt krav.

Jeg kommer også til å forsøke å finne en helg for gjennomføring av delkurs 3 før sommeren og delkurs 4 før sesongen 2019 er over. Når det gjelder delkurs 1, så skal vi selvsagt forsøke å få til en ny runde med dette også, men det får vi komme nærmere tilbake til.Esben Bjellerås signerte ny kontrakt!

Postet av IMÅS IL - Fotball den 14. Des 2018

Da kan vi informere om at Esben H Bjellerås har signert en 2-års trenerkontrakt med Klubben.Espen er i dag hovedtrener for G 2004 spillerne og sammen med assistent Geir Ekros gjør de en fantastisk god jobb for laget, og for klubben.Vi ønsker Esben, assistenter og spillere lykke til med sesongen 2019.Ny trener til junior-laget!

Postet av IMÅS IL - Fotball den 7. Des 2018

Klubben kan i dag informere om at Tobias Birkedal har signert en 2- års kontrakt som trener for klubbens Junior lag.
Tobias kjenner klubben fra tidligere som spiller på aldersbestemte lag og kommer nå tilbake til oss etter noen år som spiller i FK Jerv.
 Klubben ønsker Tobias velkommen til klubben, og ønsker han og laget lykke til med sesongen som kommer. Levert av IdrettenOnline